Farmářské trhy

Aktuality

15 Listopad 2016
Vánoční trh 4.12.2016
Vánoční trh 4.12.2016

Zima pomalu začíná a Vánoce jsou za dveřmi. Těšit se můžete na rozsvícení stromečku v doprovodu s dětským sborem, mikulášskou nadílku a po celý den vánoční trh s velkým výběrem nejrůznějších dárečků a spoustou dobrot, vánoční cukroví nebo teplou medovinu. Připravená bude také dílnička pro děti na výrobu vánočních ozdob. Už se těšíte?

 
29 Srpen 2016
Farmářské trhy v Kunraticích
Farmářské trhy v Kunraticích

Milí přátelé farmářských trhů,
jsem velice ráda, že Vám mohu oznámit nový začátek farmářských trhů v Kunraticích. Začínáme 6.9.2016 od 8:00 do 18:00 hodin a budeme pokračovat každé další úterý a to až do listopadu. Bude tu na Vás čekat opět zelenina od rodiny Lajmrových, sirupy babičky Kačenky, Honzíkovy koláče a spoustu dalších dobrot. Proto neváhejte a přijďte!

 
09 Červen 2016
Milí přátelé Farmářských trhů v Kunraticích

Je nám velice líto, ale trhy jsou z provozních důvodů pozastavené a budou opět zprovozněny po létě.

Děkujeme za přízeň a budeme se těšit na brzkou shledanou.

 
27 Listopad 2015
Prodej vánočních stromků
Prodej vánočních stromků

Rok se s rokem sešel a opět jsou tu Vánoce. Proto jsme pro vás připravili prodej vánočních stromků, který začne 30.11. a potrvá do 14.12., vždy od 9:00 do 21:00 hodin. Přijďte si vybrat pro vás ten pravý!

 
15 Září 2015
Kunratické trhy žijou podzimem!
Kunratické trhy žijou podzimem!

Dneska bude stát kunratický trh rozhodně za návštěvu! Potěší vás jistě Pekárna Křepenice, pan Lajmr se sezónní zeleninou, Domácí sirupy babičky Kačenky, Honzíkovy koláče, čerstvé těstoviny Pasta Fidli, nejčerstvější rybky z  Rybáren Praha, Doborty z Food Story, Marmelády s příběhem, Zvěřinové speciality, kvalitní oleje, mléčné produkty z Farmy Rodiny Němcovy, víno od pana Sedláčka, kozí produkty z Kozí farmy U sv. Anny, pan Řehák s květinami, Tyrolské speciality nebo palačinkový a kávový CoffeeVan! Přijďte se zásobit na celý týden a užít si příjemnou atmosféru kunratického trhu! 

 
31 Srpen 2015
Oslavte 1. školní den v Kunraticích
Oslavte 1. školní den v Kunraticích

Máme pro vás na zítra připravené vaše oblíbené farmáře, ale také jednu novinku! Pokud nebudete vědět, kam se svými ratolestmi po prvém školním dnu, přijdťe si pochutnat na vynikajícících palačinkách a kávě k paní Katce do jejího vanu . Na slano i sladko, každý dle chuti! Tak zítra 9:00 – 17:00 ve Tvrzi!

 
23 Srpen 2015
25.8. přijďte na švestky!
25.8. přijďte na švestky!

Poslední srpnové úterý se můžete se těšit na tradiční  České ghíčko, dorazí i pan Jirka s rybami, hovězí vyzrálé maso z Farmy Rudolec, mléčné produkty Kozí farmy U sv. Anny, Domácí sirupy babičky Kačenky, tradiční frgále a svatební koláčky i čerstvé těstoviny Pasta fidli. Pan Řehák přiveze sadby bylinek, trvalek, macešky, vřesy, zdobné tykve, řezanky a mnoho dalších rostlin. Váš oblíbený zelinář pan Lajmr připravuje cibuloviny, květák, letní jablíčka a kdo má rád např.švestkové knedlíky ať nezahálí, neboť bude v prodeji poslední várka švestek! Budeme mít i dvě novinky: Zvěřinové speciality Forst gastro a Rodinnou pekárnu Kejval! 
Těšíme se v úterý od 8:00 do 16:00!

 
17 Srpen 2015
Farmářský trh 18.8.
Farmářský trh 18.8.

Zítřejší trh bude probíhat od 8:00 do 14:00! Nabídne tradičně skvělou zeleninu od pana Lajmra, opět na vás také budou čekat čerstvé rybky z Rybáren Praha, rudolecké maso (grilovací sezóna ještě zdaleka nekončí!) a bezkonkurenční kozí a kravské mléčné výrobky z Kozí farmy U sv. Anny! Pan Řehák dorazí s květinami a přivítáme také jednu novinku – zvěřinové speciality Forest Gastro a to bude rozhodně stát za to! 

 
03 Srpen 2015
Farmářský trh 4.8.
Farmářský trh 4.8.

Zítřejší trh bude opět v prázdninovém provozu, ale určitě doražte alespoň pro skvělou zeleninku a ovoce ke stánku pana Lajmra, který pro Vás bude ve Tvrzi od 8:00 do cca 13:00 (dle teploty). Vše je dnes sklizeno a připraveno obohatit váš jídelníček sezónními a lokálními potravinami!

 
28 Červenec 2015
Farmářský trh 28.7.
Farmářský trh 28.7.

I naši prodejci si potřebují užít prádniny a dovolenou, a tak je trh v omezeném provozu! Najdete na něm ale přesto spoustu dobrot! Zelenina roste jako divá a v bedýnkách jen září, čeká vás i slaďoučké ovoce, květinky vám zkrášlí dům i zahradu a pochutnat si můžete i na tyrolských specialitách a skvělých Honzíkových koláčcích! 
Tak určitě doražte! A kdo se těší na plný sortiment trhu, poznačte si poslední týden v srpnu, kdy budou naši farmáři a prodejci opět v kompletní sestavě!

 
20 Červenec 2015
Farmářský trh 21.7.2015
Farmářský trh 21.7.2015

V úterý 21.7. proběhne trh v prázdinovém provozu! Dobroty pro vás budou nachystané již od 8:00! A na co se můžete těšit? Jako vždy vás čekají čerstvé rybky, skvělá sezónní zelenina, tyrolské speciality, čerstvé těstoviny Pasta Fidli, Sirupy babičky Kačenky, Honzíkovy koláče a skvělé vyzrálé maso z Rudolce! 
(Ukončení trhu bude s ohledem na zachování kvality potravin záviset na stoupající teplotě!)

 
06 Červenec 2015
7.7. se farmářský trh nekoná

Milí přátelé, vzhledem k očekávánému extrémnímu horku, které má zítra nastat, jsme se po dohodě s farmáři a prodejci rozhodli zítřejší trh zrušit! Kvalita a čerstvost potravin na trhu je pro nás to nejdůležitější a při takovýchto podmínkách, bohužel, nelze 100% zaručit. 
Příští týden se ale určitě opět uvidíme a ve Tvrzi najdete všechny své oblíbené farmáře! Děkujeme za pochopení a přejeme krásný horký týden!

 
29 Červen 2015
Co dobrého bude v úterý na trhu?
Co dobrého bude v úterý na trhu?

Zelinář pan Lajmr přiveze rajčata, papriky, květák, brokolici, nové brambory, špenát, bylinky a mnoho dalšího. Těšit se můžete na stánek Food Story, čerstvé ryby, uzeniny od pana Sítaře, Ovocňák, těstoviny Pasta Fidli, bio hovězí z Trněného Újezdu, Marmelády s příběhem, křepenické pečivo, Honzíkovy koláče, mléčné produkty od sv. Anny, sirupy, sladkosti od Dortíkovo, Tyrolské speciality, raw dobroty, kunratické jahody od pana Jakoubka a květiny od pana Řeháka z Dřís. Novinkou bude originální stánek s kávou Café Bike!

 
17 Červen 2015
Den kunratických jahod – zase za rok!
Den kunratických jahod – zase za rok!

Včera ve Tvrzi proběhla v rámci farmářského trhu úspěšná akce Den kunratických jahod! Děti si užily spoustu zábavy a soutěž o ceny a dospělí se zase mohli dobře najíst nebo se nechat namasírovat od profesionálů z Novidy! Největší zájem byl ale určitě o ochutnávku všech 13ti odrůd kunratických jahod! (Fotky z akce najdete ve Fotogalerii!)

 
16 Červen 2015
Den kunratických jahod v plném proudu
Den kunratických jahod v plném proudu

Farmářský trh je dnes v plném proudu a najdete zde opravdu široký výběr produktů ve více než dvaceti stáncích! V 16:00 začíná zábavný program Dne kunratických jahod – přijďte s dětmi na skákací hrad, malování na obličej, dětské vystoupení, soutěže o ceny, skvělé jídlo a pití a hlavně nejlepší jahody v celé Praze! 

 
15 Červen 2015
Hot God na kunratickém trhu
Hot God na kunratickém trhu

V úterý 16.6. se na trhu můžete těšit na vyhlášené hot dogy od populárních Hot God! Přijďte se na trh skvěle najíst a od 16:00 si také užít zábavný program v rámci akce Den kunratických jahod! 

 
11 Červen 2015
Den kunratických jahod
Den kunratických jahod

V rámci farmářského trhu se v úterý 16.6. uskuteční Den kunratických jahod! Od 16:00 vás čeká zábavný program pro děti i dospělé, povídání o jahodách od pěstitelů Jakoubkových, dětská diskotéka a hlavně spoustu sladkých jahod a z nich připravených dobrot!  

 
20 Květen 2015
Rebarbora pro všechny
Rebarbora pro všechny

Už roste rebarbora! Příští týden v úterý ji opět najdete na kunratickém trhu! Co dobrého z ní pečete/vaříte?

 
12 Květen 2015
Přijďte na Paellu
Přijďte na Paellu

V Kunraticích bude během pár minut hotová paella s mečounem, kalamáry, mušlemi a spoustou zeleniny!

 
06 Květen 2015
Produkty z Kozí farmy U sv. Anny
Produkty z Kozí farmy U sv. Anny

Včera jste mohli na trhu poprvé vyzkoušet skvělé kozí produkty z Kozí farmy U sv. Anny! Rozhodně doporučujeme čerstvé sýry, jogurty a delikatesní kefíry! K dispozici budou samozřejmě i příští týden!

 
28 Duben 2015
Grilovací klobásky z Libochovic
Grilovací klobásky z Libochovic

Zásadní tip z kunratického trhu: grilovací klobásky z Libochovic, křepenický žitný chleba a novodvorská hořčice vytvářejí naprosto exkluzivní trojkombinaci

 
22 Duben 2015
Mangový džem od Marmelády s příběhem
Mangový džem od Marmelády s příběhem

Co jste si včera na trhu koupili a ochutnali? My tenhle božský mangový džem od Marmelády s příběhem! Už zbyla jen sklenička

 
02 Duben 2015
Rybáři z Rybárny Praha na trzích
Rybáři z Rybárny Praha na trzích

Od příštího trhu najdete v Kunraticích kromě skvělých mořských ryb i ty naše – sladkovodní! Rybáři z Rybárny Praha vám poradí, jak je nejlépe upravit a nabídnou vám k ochutnání slávky na víně!

 
23 Březen 2015
Vše je připraveno na farmářské trhy
Vše je připraveno na farmářské trhy

Prostor tržiště je připravený, aby ho již ZÍTRA mohly zaplnit stánky s farmářskými dobrotami! Budou tu pro vás od 9:30 do 18:00! Máte přichystané košíky?

 
06 Únor 2015
Zahájení nové sezóny trhů 2015
Zahájení nové sezóny trhů 2015

Od 24.3.2015 zahájíme novou sezónu farmářských trhů v areálu Tvrz Kunratice. Trhy budou každé úterý. Moc se na Vás těšíme!

 

Seznam farmářů

Rybárny Praha

Čerstvé mořské a sladkovodní ryby

Zelenina z Polabí

Zelenina a ovoce z úrodné polabské oblasti

Indické dobroty

Pochoutky inspirované indickou kuchyní

Domácí sirupy babičky Kačenky

Domácí sirupy a šťávy, med

Zahradnictví Campanula

Sadba a řezané květiny z Polabí

Tyrolské speciality

Klobásky, sýry od našich sousedů

Felbabská spižírna

Čerstvé těstoviny a oleje

Koření

Koření, zeleninová bašta, štrúdl a koláčkyFacebook


 

 
 
 

 

 Kontakt
 
Provozovatel areálu: AZ irstav